O IES Group SŁOWACJA-CZECHY-POLSKA-WĘGRY Drukuj

Firma IES jest uznanym i sprawdzonym dystrybutorem m.in.  osprzętu elektroinstalacyjnego renomowanej i znanej na całym świecie austriackiej firmy Dietzel Univolt. Na szczególną uwagę zasługują jego produkty z materiału bezhalogenowego (HFT - Halogenfree Flame Retardant Temperature Resistant), odpornego na działanie wysokich temperatur i niewydzielającego toksycznych związków chemicznych podczas pożaru.
Ponadto zajmuje się dystrybucją kompletnych rozwiązań teleinformatycznych (kabli, światłowodów, systemów sieciowych) światowych marek takich jak: Belden/CDT, Signamax. oraz Solarix.
Firma IES (International Electronic Systems) została założona w 1990 roku w Bratysławie, gdzie do dzisiaj znajduje się centrala. Obecnie firma posiada swoje oddziały w dużych słowackich miastach takich jak:  Żylina, Bańska Bystrzyca, Humenne, Koszyce, Nowe Zamki, Presov. Firma posiada również filie na terenie Czech w Pradze oraz Zlinie. Od 2006 roku funkcjonuje już na rynku polskim, gdzie przy ulicy Działowskiego 13 w Krakowie znajduje się centrala oraz magazyny. Doświadczenie zdobyte w obsłudze budów oraz doskonale zorganizowana własna sieć sprzedaży i uwarunkowania logistyczne pozwalają w krótkim terminie dostarczyć Państwu wysokiej jakości produkty w systemie JIT (Just in Time).

Zapraszamy do współpracy!!!

 
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje (cookies) przechowywane w przeglądarce internetowej.ZROZUMIAŁEM