Logistyka i wsparcie sprzedaży Drukuj

Obsługa logistyczna

Zintegrowany i scentralizowany system logistyki funkcjonujący w naszej IES-Group pozwala w sposób szybki, łatwy i praktyczny dostarczyć produkty w każde miejsce w Polsce i co najistotniejsze - zawsze zgodnie z terminem oczekiwanym i uzgodnionym z Klientem. Szerokie grono zadowolonych odbiorców i zdobyte referencje doskonale poświadczają nasz profesjonalizm.


 

więcej...

Wsparcie sprzedaży

Wsparcie sprzedaży w naszej firmie realizowane jest z pomocą następujących narzędzi: Back Office, Wsparcie techniczne, Wsparcie produktowe, Kanały komunikacyjne, Wysyłka próbek produktów, Sprawdzony system rabatowy, Promocje.

Back Office
Aby Klient był zadowolony, nie wystarczy mieć w ofercie produkt wysokiej jakości. Konieczne jest dbanie o prawidłowy przepływ informacji dotyczących cen, właściwościach produktów, sposobie użytkowania albo instalacji, stanów magazynowych, terminów realizacji i aktualnym stanie zamówienia. Dbamy o to w szczególności.

Wsparcie techniczne
Nasi przeszkoleni i doświadczeni pracownicy działu technicznego potrafią pomóc w każdej sytuacji, You have found the solution...

Wsparcie produktoweNasz długoletni partner producent Dietzel Univolt przez cały czas pracuje nad ulepszaniem swoich produktów, wprowadza nowe i ciekawe rozwiązania.

Kanały komunikacyjne
Elektroniczne kanały przepływu informacji miedzy naszą firmą a producentem w sposób błyskawiczny pozwalają odpowiadać na pytania Klientów, w szczególności na temat aktualnych stanów magazynu wyrobów gotowych lub terminów produkcyjnych.

Wysyłka próbek produktów
Na życzenie każdego hurtownika, firmy montażowej, inwestora czy projektanta oferujemy bezpłatne próbki wybranych produktów. W sposób szybki i łatwy można się przekonać o bardzo wysokiej jakości austriackiego producenta Dietzel Univolt.

Sprawdzony system rabatowy
Jasna i klarowna polityka cenowa stosowana w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech zadawala naszych Klientów w każdym segmencie rynku.

Promocje
Wspólnie z producentem Dietzel Univolt stosujemy wszelkiego rodzaju promocje cenowe lub produktowe.

więcej...

 
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje (cookies) przechowywane w przeglądarce internetowej.ZROZUMIAŁEM